Theodore Johnson’s Updates
Πρώτο Εικόνικο Καφέ
Χάρηκα πολύ να γνωρίζω σε ολόυς! Ευχαριστώ για τα πολύ ενδιαφέρον κούβεντα! Μάθησα λεπτομέρειες από τις πόλεις Πατρας, Αθήνα, και Κάρμι, Ιλινόϊ, και από το νησί Τίνος. Η Αθήνα είναι πολύ noisy, και ο Τίνος έχει όμορφες παραλίες. Με ενδιαφέρουσα να μαθαίνω ότι, στην Ελλάδα, όλα ή σχεδόν όλα τα παιδιά μαθαίνουν αγγλικά στο σχολείο, while στην Αμερική τα παιδιά μαθαίνουν άλλη γλώσσα -- σαν ισπανικά ή γαλλικά -- μόνο αν θέλουν.
Hi Theodore,
Χάρηκα που σε γνώρισα και θα συνεργαστούμε in this project and i will learn about your hometown, i hope to help you about greek language. See you next time!