Venkata Sai Narayana Bavisetty’s Updates
Δευτερο καφε
Ειμαι χαρουμενη οτι συναντησα these very nice people. Μιλαμε about πρωινο στην Chicago, Ελλαδα και India. Ελληνες τρωων λιγω πρωινο και τρωων πολλα υια μεσιμεριανο. Στην Chicago, κάνουν parade για greek indepence στην ελληνικα κομοπολη. Για πασχα ελληνες fast για σαράντα μέρες αλλα most ανθρωποι fast μονο μια μεγάλη εβδομάδα. Αλλα πριν το fast, τρωων πολλα κρεας και φαγητο.
Hey Sai,
It was so nice meeting you again! Can't wait to see what you have to show us next Sunday!
See you soon.